ما بهترین خدمات را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

به بیزینس شما سرعت و امنیت می بخشیم

By A.Karimi

سرعت و امنیت

نیاز طیف­ های مختلف بازار را با کمترین هزینه و بیشترین سرعت

خدمات بازرگانی

وجه تمایز ما، ارائه خدمات تخصصی بازرگانی به تمام بازرگانان گرامی می باشد

درباره ما

گروه ایرانیان دبی با سر لوحه قرار دادن راهنمائی‏ ها و نظرات مشتریان خود توانسته ‏است با افتخار بعنوان یکی از شرکت‏ های موثر در عرصه حمل و نقل کالا در امارات متحده عربی (دبی) و منطقه خاور میانه ایفای نقش کند. اصلی‏ ترین آرمان و آرزوی ما در ایرانیان دبی، بر آورده کردن نیازهای مشتریان با بالاترین استاندارد‏‏های جهانی در کیفیت و پائین‏ ترین قیمت تمام شده در ارسال کالا به ایران می‏باشد. مدیران و پرسنل ایرانیان دبی خود را در برابر یکایک مشتریان مسئول و موظف به ارائه بهترین و با کیفیت‏ ترین خدمات به آنان می‏دانند.

تنوع خدمات و محصولات ایرانیان دبی در زمینه‏ های گوناگون فنآوری اطلاعات، نیازهای اقشار مختلف جامعه از مصرف کنندگان نهائی تا شرکت‏ ها و موسسات خصوصی و دولتی را پوشش داده‏ است. این امر به مشتریان کمک می‏کند براحتی، بدون نیاز به مراجعه به شرکت‏ و با صرف کمترین هزینه و زمان اهداف و نیازهای خود از قبیل کلیه پرداخت های ارزی،خرید کالاهای فیزیکی از وب سایتهای معتبر نظیر: eBay ، Amazon ، Alibaba و … عضویت در وب سایت های علمی ، هنری ، اقتصادی ، خدماتی ،تبلیغ محصولات و خدمات در وب سایتهای تبلیغاتی مانند : گوگل و … را تامین نمایند.

LOGISTIC IRANIAN DUBAI

تیم فنی لجستیک ایرانیان دبی

افتخار می‏‏کنیم که توانسته‏ ایم ظرف مدت کوتاهی با بکارگیری چند تن از زبده ‏ترین افراد متخصص در امارات و ایران، سهم کوچکی در خرید و فروش و ارسال کالاهای مجاز به ایران از طریق بنادر امارات متحده عربی و ترانزیت هوائی فرودگاه بین المللی دبی داشته باشیم.

ایرانیان دبی در حوزه خلیج فارس، آسیای‏ میانه، اروپا و قاره آمریکا توانسته‏ است سهم چشمگیری در واردات و صادرات کالاهای فیزیکی به این کشورها داشته باشد. ایرانیان دبی هم اکنون آماده پذیرش نمایندگی به صورت گسترده در تمامی مراکز استانهای کشور بوده و تلاش خود را به صورت گسترده جهت سرویس دهی بهتر به هم وطنان عزیز انجام میدهد.

خدمات ایرانیان دبی

 • حمل بار هوایی و دریایی از چین و کلیه کشورها به ایران و امارات
  حمل زمینی از اروپا و ترکیه
  انجام کلیه حوالجات ارزی
  خدمات ترخیص کالا از تمامی گمرکات ایران و امارات
  خرید از سایت های eBay ، Amazon ، Alibaba، Taobao وAliexpress
  ارسال خرید از سایت های خارجی دور تو دور

بهترین خدمات برای شما ایرانیان

شرکت بازرگانی ایرانیان دبی مفتخر است که با سابقه چندین ساله در خدمات تجاری از قبیل حمل ونقل بین المللی ، انجام حوالجات ارزی ، ترخیص کالا از گمرکات ایران و امارات ، خط ویژه چین به دبی و دبی به ایران به فعالان اقتصادی کشور در ارائه خدمات نوین یاری دهد.

ما بهترین و پیشرفته ترین خدمات را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.